Personalizace

Našim zákazníkům nabízíme různé formy personalizace. Některé produkty, které u nás zakoupíte, můžete doplnit o ražbu loga, iniciálů nebo si vybrat doplňky k produktům v různých barvách tak, aby ladily k Vaší značce. 

Ražba loga

Nabízíme ražbu loga na níže uvedené produkty. Pro ražbu loga je nejprve nutné vyrobit mosazný štoček Vámi zvoleného motivu. Cena za výrobu štočku je jednorázová a štoček je Vaším majetkem. Zůstává uložený v naší dílně a používáme ho jen tehdy, když zpracováváme zakázku s Vaším motivem. Štoček Vám můžeme kdykoliv zaslat za 69 Kč na jakoukoliv adresu nebo pobočku Zásilkovny. Cena štočku je odvislá od složitosti motivu a velikosti. 

Jak objednat mosazný štoček? 

1. Napište nám na email info@lafolio.cz rozměry štočku.

2. K emailu přiložte soubor (logo/motiv) v křivkách.

3. My Vám obratem zašleme cenovou nabídku.

4. Jakmile obdržíme platbu, dáváme pokyn k výrobě.

5. Výroba trvá max. 7 pracovních dní.

6. Při nákupu stačí u produktu vybrat typ ražby loga a my si Váš motiv přiřadíme k objednávce. Do poznámky nám prosím uveďte, kam si přejete motiv vyrazit. Pokud si nebudeme jisti Vašimi instrukcemi, je možné, že Vás budeme kontaktovat pro upřesnění.

Mosazný štoček LAFOLIO o rozměru 5×1 cm, orientační cena 650 Kč.
LAFOLIO Kožené portfolio na pasparty pro fotografy
Příklad ražby loga na kožené portfolio.

Typy ražby 

Slepotisk – ražba za tepla, daný motiv je plasticky vyražen do produktu. Nenápadný prvek, který není příliš výrazný na pohled, ale je výrazný na dotek.

Ražba s fólií – při ražbě s fólií nedochází k tak hlubokému vyražení loga do produktu, plasticita je značně menší, ale logo je v barvách fólie, takže vyražené logo vynikne o něco více. Barvy fólií: zlatá, stříbrná, růžová, měděná, matná černá.

SlepotiskBarevná folieRůžová folieMěděná folie
Booklety anoano
Portfolio kožené, folioboxyanoanoano
Paspartyano*ano
Stojáneknene
*Ražba na tomto produktu je méně výrazná a není příliš hluboká

Zapínání na portfolio

Naše kožené portfolio je opatřeno dvěma popruhy. Vnitřní popruh je opatřený černým šroubovitým zapínáním. Vnější popruh je na kovový knoflík, který nabízíme ve třech barvách – černá, stříbrná a zlatá. Barvu vnějšího zapínání si můžete zvolit libovolně při výběru portfolia tak, aby ladila k ražbě nebo k Vaší značce.

LAFOLIO Kožené portfolio na pasparty pro fotografy
Portfolio kožené určené na pasparty a předávání zakázek Vašim klientům.
LAFOLIO Kožené portfolio na pasparty pro fotografy
Ukázka barev zapínání na vnější popruh.

Nevíte si rady? Máme pro Vás vzorníky.

Pokud si nevíte rady s tím, jak zkombinovat barvy, tak zkuste objednat náš vzorník ražby/pláten. Vzorník ražby obsahuje 6 kousků kůže, na kterých je vyraženo naše logo – slepotisk + folie ve všech odstínech. Na vzorníku najdete také tři barvy našeho zapínání. Kůže je ze stejného materiálu jako kožené portfolio. Vzorník pláten obsahuje všechny nabízená plátna včetně papírů, které najdete uvnitř knihařských výrobků jako jsou booklety, folioboxy apod.

Vzorník ražby a typů zapínání
Vzorky kůže, ražby a zapínání pro kožené portfolio.
Vzorník pláten, papírů, ražby.