Doprava a platba

Doprava

Naším dopravcem je Zásilkovna. Zásilku si můžete nechat zaslat na pobočku Zásilkovny a vyzvednout si ji v otevírací době daného místa nebo můžete zvolit doručení na adresu do firmy nebo domů. Doprava je možná pouze po České republice.

Cena za dopravu zahrnuje také balné. Některé naše produkty jsou extrémně náchylné, a proto je třeba jim při balení věnovat extra péči a také obalový materiál. Snažíme se přitom šetřit planetu, takže vykupujeme zbytkové materiály, které by už nikomu neposloužily, jako výplňový materiál.

Zboží se snažíme odeslat neprodleně, nejpozději v následující pracovní den. V případě customizace produktů se může doba prodloužit v závislosti na složitosti customizace.

Zásilkovna (ČR)
129 Kč
Uvedená cena je včetně DPH
Zásilkovna – doručení na adresu (ČR)
179 Kč
Uvedená cena je včetně DPH

Platba

Na našem eshopu akceptujeme platbu platebními kartami MasterCard a Visa a také platbu přes Apple Pay. Pokud se platba z jakéhokoliv důvodu nezdaří, tak není třeba panikařit nebo dělat objednávku znovu. Při každé objednávce dorazí na email, který jste uvedli při zadávání objednávky, faktura. Na této faktuře najdete platební údaje pro bezhotovostní převod.

Zboží odesíláme nejdříve v okamžiku, kdy se částka připíše na účet. Své objednávky a údaje o platbě můžete také sledovat v eshopu v sekci > Můj účet > objednávky.