Doprava a platba

Doprava

Naším dopravcem je Zásilkovna. Zásilku si můžete nechat zaslat na pobočku Zásilkovny/boxu a vyzvednout si ji v otevírací době daného místa nebo můžete zvolit doručení na adresu do firmy nebo domů. Doprava je možná pouze po České a Slovenské republice. Pro doručení do jiných zemí nebo platbu v eurech je třeba navštívit e-shop v angličtině lafolio.eu. Objednávku je možné vyzvednout osobně po předchozí domluvě na adrese Západní 94, Prostějov, 796 04.

Cena za dopravu zahrnuje také balné. Některé naše produkty jsou extrémně náchylné, a proto je třeba jim při balení věnovat extra péči a také obalový materiál. Snažíme se přitom šetřit planetu, takže vykupujeme zbytkové materiály, které by už nikomu neposloužily, jako výplňový materiál.

Pro dodací lhůty u jednotlivých produktů navštivte tuto stránku.

Osobní odběr Prostějov
69 Kč
Zásilkovna (ČR, SK)
129 Kč
Zásilkovna – doručení na adresu (ČR, SK)
179 Kč

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Platba

Na našem e-shopu akceptujeme platbu:

  1. platebními kartami MasterCard a Visa a také platbu přes Apple Pay. Pokud se platba z jakéhokoliv důvodu nezdaří, tak není třeba panikařit nebo dělat objednávku znovu. Po dokončení objednávky dorazí faktura na email, který jste uvedli při zadávání objednávky. Na této faktuře najdete platební údaje pro bankovní převod.
  2. bankovním převodem, údaje pro platbu bankovním převodem se zobrazí po dokončení objednávky a najdete je také ve svém účtu.

Zboží odesíláme nejdříve v okamžiku, kdy se částka připíše na účet. Své objednávky a údaje o platbě můžete také sledovat v e-shopu v sekci > Můj účet > objednávky.

Pro platbu v Eurech zvolte zahraniční e-shop v angličtině lafolio.eu.