Péče o kovový stojánek

PÉČE & MANIPULACE

Stojánky jsou z kovového materiálu a není třeba vyvíjet speciální péči. Zároveň ale mějte na paměti, že na stojánek je nanášena barva, takže může dojít k jejímu odloupnutí v případě nevhodné manipulace. Tou se rozumí především upadnutí stojánku na tvrdé povrchy jako je dlažba. Potlučení nebo poškrábání od jiných kovových předmětů jako jsou například klíče.

Stojánky jsou vyráběny strojově, ale barva je na ně nanesena ručně. Spoj konstrukce je vždy na zadní straně, aby nešel při výstavce vidět. Podobné je to s nanášením barvy. Jedná se o nekonečný kus, který bohužel neumí levitovat během nanášení barvy. Stojánek se musí nejprve zavěsit, nabarvit a poté se musí dobarvovat ručně otisky po zavěšení. Když už takový otisk vznikne, měl by být v záhybu, opět na zadní straně, aby nebyl viditelný při vystavování. 

VYUŽITÍ

Jeden ze způsobů, jak vystavovat fotografie je jistě rám. Pokud ho klientovi nezajistíte v zakázce, nejspíše se tak nikdy nestane. Většina z nás má to jedno holé místo na zdi, kam by se fotografie hodily, ale z nějakého důvodu se tak nikdy nestane. Stojánek kovový může posloužit Vám i Vašim klientům.

Klientům můžete tento stojánek nabídnout jako samostatný produkt nebo jako součást balíčku. Pro klienta potom není nic jednoduššího, než rozbalit fotografie a ihned jednu vystavit. Může to být krásné poděkování za nákup, dárek, pozornost nebo prostě součást Vaší služby, která jistě potěší. 

TIP: Stojánek může perfektně sloužit i Vám – doma, ve studiu, na veletrhu. Je čistě na Vás, jestli potřebujete vystavovat fotografie v paspartách a ukázat tak svoji tvorbu nebo jestli do pasparty vložíte například ceník svých služeb, či nějaký jiný text, který chcete vystavit.

FINÁLNÍ BALENÍ

  1. Samostatně. Stojánek je odolný proti poškození, můžete ho tak vložit přímo do krabice či tašky.
  2. Do hedvábného papíru.
  3. S visačkou. Uvažte na stojánek malou stuhu s visačkou a napište svému klientovi vzkaz, či poděkování.