Personalizace

Našim zákazníkům nabízíme různé formy personalizace. Některé produkty, můžete doplnit o ražbu vlastního loga, motivu nebo si vybrat doplňky k produktům v různých barvách tak, aby ladily k Vaší značce. 

Logo vs. Motiv   //   Typy ražby   //   Umístění ražby

1

LOGO
vs. MOTIV

RAŽBA LOGA

Pro ražbu vlastního loga je nejprve nutné vyrobit štoček. Cena za výrobu štočku je jednorázová a štoček je Vaším majetkem. Zůstává uložený v naší dílně a používáme ho jen tehdy, když zpracováváme zakázku s Vaším motivem. Štoček Vám můžeme kdykoliv zaslat za 69 Kč na jakoukoliv adresu nebo pobočku Zásilkovny. Cena štočku je odvislá od složitosti motivu a velikosti. 1cm² se může pohybovat okolo 100 Kč.

JAK OBJEDNAT ŠTOČEK S LOGEM?

1. Napište nám na info@lafolio.cz rozměry štočku.

2. K emailu přiložte soubor (logo/motiv) v křivkách.

3. My Vám obratem zašleme cenovou nabídku.

4. Po odsouhlasení ceny dáváme pokyn k výrobě.

5. Výroba trvá 2-5 pracovních dní.

 

Při nákupu stačí u produktu vybrat typ ražby – logo/motiv a přidat umístění. Vaše logo automaticky přiřadíme k objednávce. Je možné, že Vás budeme kontaktovat pro upřesnění umístění.

RAŽBA MOTIVU

V zásobě máme několik univerzálních motivů a nápisů, které můžete využít pro ražbu. Tyto motivy jsou skladem a nemusíte tak čekat na výrobu vlastního loga. Zde najdete přehled všech motivů a také jejich parametrů.

Motiv 1 - Věnec
Motiv 2 - Hrdlička
Motiv 3 - svatba.
Motiv 4 - Vánoce.
Previous slide
Next slide

2

TYPY
RAŽBY

Slepotisk – ražba za tepla, daný motiv je plasticky vyražen do produktu. Nenápadný prvek, který není příliš výrazný na pohled, ale je výrazný na dotek.

Ražba s fólií – při ražbě s fólií nedochází k tak hlubokému vyražení loga do produktu, plasticita je značně menší, ale logo je v barvách fólie, takže vyražené logo vynikne o něco více. 

  Slepotisk Barevná folie      
Booklety ano ano      
Portfolio kožené, folioboxy ano ano      
Pasparty, Pouzdra, Kapsy ano* ano      
Stojánek ne ne      
*Ražba na tomto produktu je méně výrazná a není příliš hluboká

Slepotisk
Bílá matná fólie
Stříbrná fólie
Zlatá fólie
Růžová fólie
Měděná fólie
Červená fólie
Černá matná fólie
Previous slide
Next slide

3

UMÍSTĚNÍ
RAŽBY

PASPARTY

Ražba je u paspart většinou umístěna do středu pasparty na šířku nebo na výšku. Pozor, aby velikost Vašeho loga nebyla vyšší než šířka vybrané pasparty. Rozměry okrajů paspart jsou uvedeny u každého produktu. Pokud budete mít zájem o jiné umístění, tak nám jej prosím napište do poznámky při tvorbě objednávky.

Ražba na výšku - zarovnání dolů, na střed
Ražba na šířku - zarovnání dolů, na střed

FOLIO BOXY

Folio boxy je možné personalizovat ražbou loga do vnější i vnitřní části boxu. Loga jsou většinou širší než hřbety nebo zavírání boxu, proto doporučujeme umístění loga do vnitřní části. Boxy zůstávají většinou déle otevřené a fotky se z nich vytahují, takže je logo více na očích. Zároveň doporučujeme ladit barvu ražby a barvu stuhy jednotně. Vznikne tak elegantní kombinace. Pokud budete mít zájem o jiné umístění, tak nám jej prosím napište do poznámky při tvorbě objednávky.

Ražba na výšku do vnitřního víka - zarovnání dolů, na střed
Ražba na šířku do vnitřního víka - zarovnání dolů, na střed

BOOKLETY, BOOKLETY S PASPARTOU

Booklety i booklety s paspartou mají velký prostor na přední straně, ale aby ražba vypadala esteticky, razíme loga většinou do spodního okraje – vlevo – na střed – vpravo. Od okrajů necháváme místo, aby logo nebylo namačkané do kraje.

Ražba na výšku - zarovnání dolů, na střed
Ražba na výšku - zarovnání dolů, doprava

BOOKLETY 20+1

Ražba u tohoto typu bookletu 20+1 je obvyklá na přední desku – na výšku nebo na šířku, obě varianty do středu spodního okraje. Další možností je potom ražba na výšku nebo na šířku do vnitřní desky bookletu. Doporučujeme ladit barvu ražby a barvu stuhy jednotně. Vznikne tak elegantní kombinace. Pokud budete mít zájem o jiné umístění, tak nám jej prosím napište do poznámky při tvorbě objednávky.

Vnější ražba na výšku - zarovnání dolů, na střed
Vnější ražba na šířku - zarovnání dolů, na střed
Vnitřní ražba na výšku - zarovnání dolů, na střed
Vnitřní ražba na šířku - zarovnání nahoru, na střed, nad kapsu
Vnitřní ražba na šířku - zarovnání dolů, na střed, na desku

POUZDRA NA PASPARTY

U tohoto typu produktů nabízíme jen dvě umístění ražby. Na výšku do levého spodního okraje – na delší klopu. A nebo na šířku do středu delší klopy, pod místo, kde se klopy překrývají. 

Vnější ražba na šířku - zarovnání nahoru, na střed, ke klopám
Vnější ražba na výšku - zarovnání dolů, doleva

KAPSY NA FOTKY

U tohoto typu produktů nabízíme několik umístění ražby. Na výšku do středu ke spodnímu okraji. Na šířku do středu ke spodnímu okraji. Na šířku do středu kapsy. Pokud budete mít zájem o jiné umístění, tak nám jej prosím napište do poznámky při tvorbě objednávky.

Ražba na výšku - zarovnání na střed, dolů
Ražba na výšku - zarovnání na střed
Ražba na výšku - zarovnání na střed, nahoru
Ražba na šířku - zarovnání na střed, doleva
Ražba na šířku - zarovnání na střed
Ražba na šířku - zarovnání na střed, doprava

PORTFOLIO KOŽENÉ

U koženého portfolia nám prosím zadejte do poznámky přibližné umístění. Rádi vytvoříme vizualizaci s Vaším logem a odsouhlasíme si to před předáním do výroby.

Příklad ražby
Příklad ražby